Luna House
| Wi-Fi | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Luna House Guadalajara cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Mercado Las Pintitas w około 3 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Obiekt położony jest prawie 20 min autem od dworca kolejowego Jose Cuervo Express i mniej niż 5 min piechotą od przystanku autobusowego General Lucio Blanco.
Roberto Montenegro Park znajduje się 3,1 km od kwatery prywatnej, a Parroquia Madre de Dios 2 km od niego.
Apartament posiada balkon z darmowym Wi-Fi, a także udogodnienia takie jak zmywarka. Zaletą obiektu noclegowego jest obecność ręczników w łazience. Znajdziesz tu również oddzielną toaletę i prysznic.
Wraz z udogodnieniami do samodzielnego przygotowywania posiłków, takimi jak wspólną kuchnią, ten apartament zapewnia gościom jadalnię. Odległość od Luna House do lotniska Don Miguel Hidalgo wynosi 5 km.
- Lokalne atrakcje
- Autodromo Guadalajara1640 km
- Templo de San Rafael Arcangel3817 km
- Templo del Senor de la Misericordia3891 km
- Parroquia del Senor de La Santa Cruz861 km
- Autodromo Toloquilla1781 km
- Parroquia de Santa Cruz del Valle862 km
- Port lotniczy Guadalajara3457 km
- Multi Plaza del Valle3168 km
- Lotniska
- Lotnisko Don Miguel Hidalgo9 km
- Stacje kolejowe
- Jose Cuervo Express Train13 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Wspólna kuchnia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Ogród
Usługi
- Pralnia
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
Do dyspozycji gości w pokoju
- Kącik dzienny
- Herbata i kawa
- Stół
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Luna House obejmuje kuchnię?
Tak, Luna House wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne. - ❓
Czy w Luna House jest pralnia?
Luna House oferuje pralkę. - ❓
Czy na terenie Luna House znajduje się ogród?
Tak, w Luna House znajduje się cichy.